Obchody Dnia Życzliwości w naszej szkole, to świetny sposób na promowanie pozytywnych relacji społecznych, zrozumienia, tolerancji oraz wzajemnego szacunku. To praktykowanie małych, codziennych gestów życzliwości. To drobne uprzejmości, pomoc w nauce, czy po prostu uśmiech.
Celem obchodów Dnia Życzliwości było nie tylko zwrócenie uwagi na ważność życzliwości, ale także skłonienie uczniów do refleksji nad własnymi postawami i zachowaniami wobec innych.
W naszej szkole chcemy zawsze tworzyć atmosferę szacunku, zrozumienia i wsparcia.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć