Tradycyjnie już, 18 maja, w dniu urodzin Jana Pawła II, obchodziliśmy Święto Naszej Szkoły. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, której hasło przewodnie brzmiało: "Jan Paweł II - nie tylko papież". Jej celem było nie tylko przybliżenie sylwetki Naszego Patrona, ale przede wszystkim, zintegrowanie całej społeczności szkolnej. Wcześniej uczniowie każdej z klas pracowali nad plakatami, na których przedstawiali wybrane elementy z biografii Jana Pawła II. Podczas akademii podsumowane zostały ich starania, a wkład pracy doceniony.
Uroczystość uświetniły przemówienia pani dyrektor Edyty Jaszczak oraz zaproszonych gości - pani Lidii Kulpy (przedstawicielki Organu Prowadzącego) oraz księdza Ireneusza Śliwińskiego (proboszcza parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych).
Zapraszamy do obejrzenia filmu zamieszczonego na szkolnym Facebooku.
Link do filmu znajduje się poniżej.