W naszej szkole gościliśmy Pana Sebastiana Skiermańskiego, który jest zawodnikiem MMA i walczy zawodowo. Trzeba nadmienić, że pochodzi z Ciechocinka i od jakiegoś czasu mieszka w Aleksandrowie Kujawskim. Spotkanie przebiegło w fantastycznej atmosferze. Pan Sebastian opowiedział o swoich treningach, diecie, trudnościach i oczywiście o swoich sukcesach w walkach zawodowych. Chętnym pokazał kilka trików bokserskich - oczywiście z zachowaniem odpowiedniej odległości (bezkontaktowo).
Uczniowie mieli także okazję do wspólnego zdjęcia, a także orzymania zdjęcia z autografem naszego gościa. Pan Sebastian umówił się już z nami na trening na macie.
Wszyscy uczniowie byli zachwyceni z wizyty Pana Sebastiana. Trzymamy za Niego mocno kciuki w kolejnych walkach i czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie w takiej samej atmosferze.
Dziękujemy - uczniowie SPS nr 4 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Kujawskim.