Rozwijanie samodzielności wśród uczniów jest jednym z priorytetów w pracy dydaktycznej i wychowawczej.
W naszej szkole kolejny rok w klasach G i H odbywały się cykliczne warsztaty kształtujące umiejętności samoobsługowe przydatne w życiu codziennym. Poprzez wykonywanie różnorodnych dań uczniowie mogli nabywać i utrwalać wiedzę, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z wielu urządzeń gospodarstwa domowego np. czajnika, miksera, blendera, opiekacza, kuchenki elektrycznej czy piekarnika. Poznawali wiele przepisów i uczyli się korzystać z nich we właściwy sposób uważnie czytając etapy wykonywania potrawy lub słuchając instruktażu słownego. Nabywali niezbędne umiejętności mieszania i łączenia produktów, odmierzania płynów oraz praktykowali obieranie, krojenie i szatkowanie korzystając z różnych narzędzi niezbędnych w kuchni. Uczniowie poznawali także właściwości poszczególnych owoców i warzyw oraz ich dobroczynnego wpływu na zdrowie całego organizmu.
Zajęcia kulinarne oprócz właściwości edukacyjno-praktycznych miały także charakter integracyjny, rozwijający obszary społeczne i komunikacyjne. Uczestnicy świetnie się ze sobą czuli, pomagali sobie wzajemnie, współdziałali, a wykonywanie dań sprawiało im wiele radości i dostarczało przyjemnych doznań zmysłowych.