25 listopada był dla uczniów i ich pluszowych misiów dniem pięknym i pełnym radości.
Miś to przyjaciel oddany, dlatego misia wszyscy kochamy!
Była to okazja, aby przypomnieć sobie, jak wielką radość sprawiają nam ci ukochani pluszowi przyjaciele. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione misie, które towarzyszyły im podczas zajęć i zabaw.
W programie znalazły się m.in. warsztaty plastyczne, konkursy na najpiękniejszego misia oraz wspólne czytanie bajek o misiach. Było mnóstwo śmiechu, zabawy i ciepłych wspomnień!
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie w organizację tego wspaniałego dnia.
Pluszowy miś to symbol dzieciństwa, ciepła i przyjaźni – a tego nigdy za wiele!
Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów zamieszczonych na szkolnym Facebooku, do których linki znajdują się poniżej zdjęć.