Życie naszej szkoły, to nie tylko obowiązki - lekcje, prace domowe, zadania do wykonania. Życie szkoły, to także świetlica, w której można odpocząć, posłuchać muzyki, bawić się, odnajdywać ukryte talenty i je rozwijać. Panuje tutaj atmosfera niemal rodzinna, a nad tym, by było zawsze bezpiecznie czuwa lubiany przez wszystkich, pan Wojtek.
Poniżej znaduje się link do filmu, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy. Wykorzystano w nim zamieszczony na You Tube podkład utworu, pt.: "Pełny luz".