W dniu 28.09.2021 r. odbył się XVIII Szkolny Turniej Warcabowy. Do gry w warcaby przystąpiło szesnastu uczniów z całej szkoły. Zwycięska trójka będzie reprezentować naszą placówkę podczas WOJEWÓDZKICH ZAWODACH W ŚWIECIU. Warto nadmienić że warcaby to nie tylko gra planszowa, lecz także edukacyjna, bowiem uczy m.in. koncentracji, cierpliwości, gry „fair play”, wprowadza elementy zdrowego współzawodnictwa, rozwija umiejętności planowania i realizacji różnych strategii.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na fotorelację.