"Bożonarodzeniowy nastrój panował tutaj już od początku grudnia i wtłaczał człowieka w inną rzeczywistość, w kolorowy bezczas wypełniony śpiewem i zapachem korzennego ciasta."
(Magda Knedler)
Tak właśnie się już czujemy. Czujemy już zbliżające się święta. Cała nasza szkoła jest już świąteczna. Jak wyglądają korytarze, klasy? Sami popatrzcie.
Zapraszamy na fotorelację.